Фарбування автомобіля Повна і локальна фарбування кузова авто

Повна і локальна фарбування кузова автоСТО «Бджілка» пропонує своїм клієнтам широкий спектр кузовних робіт, що включають повну і локальну фарбування, рихтування, полірування деталей автомобіля. Всі роботи виконуються висококваліфікованими фахівцями за допомогою сучасного професійного обладнання з використанням прогресивних матеріалів. Ми гарантуємо високу якість підсумкових робіт будь-якої складності, ґрунтуючись на великому досвіді практичної роботи наших майстрів, їх професійної підготовки та вдосконалення.

Перед проведенням будь-яких відновлювальних робіт ми приділяємо особливу увагу точної попередньої діагностики кузовних пошкоджень, що дозволяє спрогнозувати як складність подальших робіт, так і тривалість їх виконання. Рихтование пошкоджених деталей автомобіля є найбільш відповідальним підготовчим етапом, так як в ході подальших кузовних робіт зменшує витрати часу і матеріалів при фарбуванні і підвищує ефективність відновлення первозданного виду транспортного засобу.

СТО «Бджілка» обладнана спеціалізованим фарбувальним боксом, що гарантує високу якість нанесення лакофарбового покриття на автомобіль за рахунок максимальної герметичності приміщення. Ця особливість дозволяє виключити вірогідність попадання в процесі відновлення покриття елементів пилу та інших дрібних частинок повітря. Ми також пропонуємо виконання полірування поверхні автомобіля, що зробить покриття більш насиченим і однорідним, поверне блиск фар і інших елементів кузова.

Фарбування однієї деталі від 800 грн. з матеріалами.
Інформацію про послуги та їх вартість Ви можете дізнатися за телефонами: (067) 409 79 46 (044) 451 73 88.

Останні новини

  • Лис 20, 2013

    До 15 грудня діє знижка 10%. На всі види робіт!

  • Вер 19, 2013

    Ласкаво просимо на наш оновлений сайт!